Březen 2010

upoutávka

27. března 2010 v 18:02 30STM-Informace
Jeeeeeeeeeeeee teď jsem na Nova Cinema viděla upoutávku na nějaký sport nebo co, ani nevím, protože jsem vnímala jenom tu hudbu u toho. Savior. Snad nemusím říkat od koho ne ;-) Možná jsem se vzbudila brzo no, ale jsem vážně nadšená xD Super

Na Očku

26. března 2010 v 9:32 30STM-Interview
Včera byla na Ocku v T-music chart reportáž z koncertu. Opakují to v sobotu ve 13:00 a v neděli ve 20:00. Celou reportáž ale najdete tady http://www.t-music.cz/video/reportaze-a-rozhovory/575/ já je prostě žeru :-)

30stm pro Aktuality.sk

23. března 2010 v 22:14 30 Seconds To Mars
I na Slovensku si je našli :)
slovensko
slovensko
slovensko
slovensko
slovensko


Munich 21.3.2010

23. března 2010 v 21:22 Into The Wild
mun

mun
nanana jo jo brejle to je moje nanana
mun

mun

abraka dabra...a z bílé...
mun
...je černá...
mun

mun

mun

Vienna 19.3.2010

22. března 2010 v 19:28 Into The Wild
nefér...ve Vídni hráli i moji zamilovanou Revenge
vie

vie

vie

vie

vie

vie

vie

vie
fascinuje mě,jak i na těch sluchátkách v uších mají ten trojúhelník
vie

vie

šílený vztek,zlost,lítost,smutek,bláznovství atd.!!!!!

21. března 2010 v 16:57 Moje kecy
aaaaaaaa lidi kdybyste věděli,jak šíleně mě štve to video The fantasy...snaď to nejlepší z celýho koncertu...byla jsem nadšená z toho jeho "motáka"s kytarou...pak jak si vyhrnoval to triko (no to bylo před motákem,ale to je jedno)...potom vytáhl tu vlajku...a to všechno jsem měla zaznamenaný...už navždycky jsem to mohla mít u sebe...nezajímá mě,že si to můžu stáhnou z netu...čím dýl to je,tím víc mě to absolutně rozčiluje...a ještě dlouho bude...sem naštvaná sama na sebe,i když vlastně nemám proč...jsem praštěná...já vím...ale normálně,to je tak na to jít skočit z mostu...je to možný?...chce se mi brečet...jsem jako malá
Alibi nijak neprožívám,ale tam byl Jára zase tak nádhernej,tak proč to z té paměťové karty zmizelo?...jak je to možný...proč?proč?proč?...ten krásný úsměv...do háje
no už vás nebudu dál otravovat...ale pokuď se tady zítra neukážu...tak jsem se asi zbláznila vzteky a sebelítostí...
jinak hezký zbytek dne

opět Praha-nádherný

21. března 2010 v 10:19 Into The Wild
z této stránky se mi nechce kopírovat,dám vám sem tedy odkaz,protože je tam spousta nádherných fotek...hlavně jak Jared stojí u kláves s kapucí na hlavě u Hurricane a Alibi...je hezký,že se před naším koncertem oholil :)


photo

Prague 18.3.2010

20. března 2010 v 20:19 Into The Wild
aspoň nějaké fotky,když už nemám svý...
prag

prag

prag

prag

prag

prag

prag

Moje videa z koncertu

20. března 2010 v 10:05 30STM-Live vystoupení

AttackA beautiful lieThe killSearch and destroyZávěr songu Night og the hunter


Zážitky z koncertu v pražské Incheba aréně 2

19. března 2010 v 22:17 Koncerty a festivaly
Konečně to bylo tu.
Světla zhasla a ozvali se tóny písně Escape.Závěs byl stále zatažený.Furt jsem si jen říkala "ať už zmizí,proč ho už nesundají...?"Byla jsem plná očekávání.
A náhle opona spadla.Všichni za ní stáli jako sochy a dav propukl v šílenství.
Rozjelo se parádní představení.Jakmile začala hrát druhá píseň Night of the hunter,honem jsem v té tmě přehodila kartu z foťáku z fotící na natáčecí,protože jsem to prostě chtěla mít zaznamenaný.Myslela jsem si,že až ji zaplním,tak zase přehodím a budu fotit.Paměť ale nedocházela (netočila jsem všechny songy,protože by mi asi upadla ruka.Natahovala jsem se kdoví kam,abych tam neměla ruky lidí stojících přede mnou a pak mě bolel celej člověk)a tak teď mám jen jednu jedinou fotku.
Jared to rozbalil naplno.Čišela z něho energie a elán.Nejvíc mě fascinuje,že nezapomněl vytáhnout na ten svůj mobil.Nevím jestli to bylo jeho Blackberry,na to se mi zdál moc malý,ale na to jsem stála moc daleko,takže nejspíš jo.
U Vox populi se na pódiu opět objevili Street drum corps,aby tleskali a dupali do rytmu.Celá Incheba se přidala.Potom tam i s Jaredem pobíhali se zářícími baterkami ?reflektory? nevím.
Shannon zahrál na kytaru L490,což jsem chtěla nahrát.Pořád jsem ho ale v tom foťáku nemohla najít,až asi na posledních 40 vteřin.Super.
U The kill Jared vylezl na železnou konstrukci pódia.Nevěřila bych,že bych toto mohla vidět na vlastní oči.I když ten sloup byl mnohem menší oproti těm,na které normálně šplhává :-)
Po Search and destroy,kdy jsem myslela,že mi upadnou ruce od natáčení,jsem si chtěla dát pauzu.Náhle ale slyším začátek The fantasy.Oblíbená písnička mého kamaráda (A moje taky.Asi nejoblíbenější z desky A beautiful lie.),tak jsem tedy nahrávala.Říkala jsem si,že je to dobře,protože se tam suprově motal jako motovidlo a v půlce písničky najednou odkuďsi vytáhl českou vlajku.Uvázal si ji kolem krku a promenádoval se tam s ní.Bylo to nádherné.Doma jsem ale potom zjistila,že tu písničku ve foťáku nemám.A to to bylo jako všechny moje videa v celku dobré kvalitě.Nevím jak to.Asi jsem vypla foťák,aniž by se mi to stihlo uložit,protože jinak si to nedovedu vysvětlit.Chybí mi takhle i Hurricane a Alibi.Ty jsem měla na jednom videu.A zrovna někde tam Jared vykládal,jak všechny miluje a "I love Prague",vím že to říká nejspíš v každém městě,ale i tak to bylo hezké slyšet.
Pak si Jared vzal nějaký lidi k sobě na stage.Ptal se kdo umí anglicky a česky.Přihlásilo se pár lidí a on si vybral jakousi slovenku.Řekl jí,aby jsme vytvořili kruh.To se hoch malinko přepočítal.Chtít něco takového jako je circle pit (jestli teda chtěl docílit tady tohoto)je v naší zemi snad malinko nemožné.
Nejlepší stejně byly reakce na tu slovenku.Když promluvila,tak spousta lidí začala brblat a někdo tam za mnou začal vykládat "my nerozumíme po slovensky".Chudák Jared asi nemohl pochopit ty reakce lidí.Třeba si toho ale ani nevšiml.
Jediné co mě teda překvapilo a malinko mrzí,je konec koncertu.Prostě to skončilo.Bez nějakého rozloučení,uklonění,představení-prostě odešli,Shann hodil do davu svoje paličky a konec.Třeba žádné vytleskávání neproběhlo.To si myslím,že je jako samozřejmost.Je fakt,že hned rožli světla a začali se na pódiu rojit lidi,kteří začali poklízet.Takže by veškeré snažení bylo zbytečné.
Prostě se nás chtěli co nejdřív zbavit.
Ještě jsme chvíli postávali.Doufala jsem,že by mohla být nějaká autogramiáda,když tam nebylo zase tolik lidí.Nikdo o ničem ale nemluvil.
Chtěla jsem si koupit něco k pití.Měli ale absolutně vyprodáno.Už se nedivím,když někdo během koncertu omdlí.Bylo takové šílené horko,že jsem byla spocená od hlavy až k patě.A ta žízeň.Musela jsem to vydržet až do auta.
Jak jsme tam tak postávali,náhle se zjevil zpěvák a další dva ze Street drum corps.Lidi se kolem nich shlukli a chtěli autogram a fotku.Když nás securyťáci začali tlačit ven,bylo jim jedno,že tam je i někdo ze skupiny a tak,a byli dost protivní.Jeden z té skupiny vyběhl kousek na schody a zavolal na ostatní a jdou za ním.Tak vyklidili místo.My už jsme šli nahoru.Tam jsme opět postávali,protože jsem přemýšlela,zda si nemám ještě něco koupit.Plakát mi vyprodali,takže nic.Náhle se SDC zjevili až nahoře.Zpěvák se jim ale někam poděl.Byli moc milí a příjemní.Nakonec jsem si šla tedy taky pro podpis.Kdo ví,třeba si je jednou oblíbím a budu ještě šťastná,že podpis mám.S jedním jsem se dokonce vyfotila.Tak hezky se ke mně přitulil:-) Vážně milí,usměvaví,sympatiční týpci.
Pak už jsme odešli a já měla dost smíšené pocity.Koncert byl vážně nádherný a úžasný.Pro kterého fanouška by asi nebyl že?Jsem šťastná,že jsem 30 seconds to Mars viděla.Bylo to jako ve snu.Na druhou stranu si ale říkám,kdy se mi poštěstí je vidět znova?Tak dlouho jsem se těšila a během chvilky to je pryč.Opravdu se mi to zdálo,jakoby Marsové nehrály 90 minut,ale jen 30.
Domů jsme přijeli o čtvrt na tři ráno.

Nikdy jsem nebyla taková ta praštěná puberťačka co se rozplývá,jak ten je krásnej a ten je roztomiloučkej a úplně moc k sežrání a že ho miluju mocinky moc a já nevím kdoví jaký praštěniny.Musím ale prostě říct "žeru je!" Jared je úžasný zpěvák s nádherným hlasem,skvělý herec a inteligentní a charismatický člověk se smyslem pro humor.Čím víc sleduji videa a reportáže s ním,tím víc mě to v tom utvrzuje.Strašně je mi na něm taky sympatické,že nekouří,nefetuje,nejsou kolem něho žádné aféry (až na ty ženský).Prostě profil báječného člověka.
V poslední době mám taky strašně ráda Shannona.Na tom koncertu se v jednu chvíli tak hezky usmál,když byl na něj záběr na obrazovce...Působí vcelku skromně.Někdy si říkám,jaký to pro něj asi musí být pocit,když je ve stínu mladšího bratra.Líbí se mi ale vztah mezi nimi.Taky jak Jared ve většině rozhovorech vždycky říká "my brother" místo prostě Shannon.
Taky nejsem takový ten předváděcí typ,ale spíš nenápadný stydlivý člověk.Včera to ale bylo něco úplně jiného.Ani jsem netušila,co ve mně všechno je.Byla jsem sama nad sebou překvapená,jak jsem se uměla odvázat.Připadala jsem si taky jako ta hloupá puberťačka,ale vůbec mi to nevadí.Já jsem si koncert užila na nejvyšší míru.A určitě nelituji,že poslouchám právě tuto skupinu a ať si říká kdo chce,co chce,není to kapela pro "náctileté" ale pro každého,kdo má rád kus pořádné hudby.Rozhodně jsem v davu neviděla jenom uřvaný holky,ale i dospělé a ti vypadali,že se taky dobře baví,i když stáli malinko v ústraní:-) možná jenom lituju toho kluka co stál vedle mě,ale nevypadal nijak naštvaně :-D
Taky mám pocit,že jsem kvůli Jaredovi nadobro ohluchla.Aspoň nějakou památku od něj budu mít...Ještě teď mi v levým uchu nějak divně píská a duní. Njn učitel z klavíru mi říkal,ať si nestoupu ve předu moc nakraj :-)moje jediné foto:

Setlist:
* Escape
* Night of the Hunter
* Attack
* Vox Populi
* From Yesterday
* A Beautiful Lie
* This Is War
* 100 Suns
* L490
* Hurricane (piano version)
* Alibi (piano version)
* The Kill
* Closer To The Edge
* Search and Destroy
* The "motherfucking" Fantasy
* Kings and Queens

Zážitky z kocertu v pražské Incheba aréně

19. března 2010 v 22:12 Koncerty a festivaly
Sepsala jsem takové vyčerpávající zhrnutí včerejšího dne s doplněním mých pocitů.Rozdělila jsem to na dvě části.A protože pochybuji,že se někdo dostane nakonec tohoto článku,chtěla bych hned na začátek poprosit někoho,kdo by měl nějaké fotky z koncertu (jakékoliv),jestli by mi aspoň nějaké nemohl poslat na mail: l.enik.c@seznam.cz
díky moc


Včera ráno mi pořádně ještě nedocházelo,co mě vlastně čeká.Přišlo mi neskutečné,že ten den,na který už takovou dobu čekám,je tady.
Na to,že jsem ještě na žádném koncertě tohoto typu nebyla a mým prvním "velkokoncertovým" zážitkem měla být zrovna moje nejoblíbenější skupina,jsem nebyla ani nijak nervozní.Skrátka mi to asi nedocházelo.
Ze školy jsem šla dřív.
Kolem druhé ke mně přišla Vendy a já se už těšila na to,až odbije čvrt na čtyři.To přijela mamčina kamarádka,která nás tam měla ovézt.Ona i mamka šli také.Mě to nevadilo.Mamčina kámoška Martina v takových věcech umí chodit a aspoň jsem tam mohla být:-)
Pár kilometrů za Brnem mi pomalu začínalo docházet,že skutečně už za pár hodin uvidím 30 seconds to Mars naživo a že už teď,tam někde blízko jsou.
Zastavovali jsme na kraji Prahy a od tama jeli metrem a pak jednu zastávku tramvají.
Nevěděli jsme,kde přesně je vchod.Na výstavišti jsem už sice byla,ale kudy se dostanem na koncert nikdo z nás netušil.Našli jsme to ale vcelku bez problému.Stačilo projít Matějskou poutí nebo co to vlastně bylo a už jsme viděli dav plně očekávajících fanoušků.Asi po dvou minutách od našeho příchodu se ozval křik,což značilo otevření vchodu.Byla zběžná prohlídka pro opatření a nakonec jsme se i mi dostali bez problémů tlačenicí dovnitř.
Hned si nás tam odchytili takoví dva chlápci,strčili nám do ruky dotazník a po vyplnění jsme se (já a Vendy) nechali vyfotit a naše tvář se může objevit na obalu CD This is war.(No možná snad raději ne,ale i tak jsem si to nenechala ujít :-))
Pak jsem si hned ve stánku s upomínkovými věcmi koupila dvě trička.Chtěla jsem ještě plakát,ale zase jsem měla strach,abych si ho nepomačkala a než jsem se tam dostala po koncertě,tak měli vyprodáno.
Sešli jsme dolů k pódiu.Jen tak jsme tam nejdřív postávali.
Vendy vyhrála v jedné soutěži CD 30stm a měla si ho vyzvednout.Moje mamka teda šla s ní.Jen však vyrazili,tak se všude zhasla světla a mně prolítlo hlavou,že teď se už nenajdem.
Náhle se však vynořili ze tmy,Vendy mě popadla za ruku a táhla někam dopředu.Bez tlačení jsme se dostali vcelku blízko k pódiu.
Na scénu nastoupili Street drum corps.Měla jsem za to,že jen hrají na popelnice a hasící přístroje a se zpěvem to není moc slavný,když ale nastoupil zpěvák,nestačila jsem zírat a vznikla z toho dobrá show.
Asi po půl hodině se opět rozzářila světla.Stále to bylo dost uvolněné a mamka se s Vendy vydali na další cestu za Cédéčkem.Tentokrát se nevrátili s prázdnou.
Po chvíli na scénu dorazili Carpark north.Ti pro mě byli ještě větší neznámá.Předtím než jsme vyrazili z domu, jsem si ale stihla něco najít na netu a docela mě zaujali.Určité pasáže jsou vážně dost dobré.Nebyla to sice taková show jakou vytvořila předcházející skupina,ale spokojenost byla velká.
Teď už měl přijít vrchol večera.Pódium se zatáhlo černým závěsem,aby nebylo vidět,co se na pódiu děje.
Na Thirty se čekala asi třičtvrtě hodiny.Mamka říkala,že to bylo moc natažený.Prý kdyby začali v 9 hodin,jak měli a ne o patnáct minut později,tak by se to dalo.Mně to ale nepřišlo.Ten večer mi všechno strašně rychle utíkalo.U předkapel se mi zdálo,jako by hráli sotva pět minut a ani to čekání netrvalo dlouho.A to už jsem se nemohla dočkat.Jen co mě rozčilovalo,byla parta obrovských slováků,co se pořád tlačili před nás,chlastali tam a kouřili mi pod nos.Naštěstí se od nás v průběhu dalšího dění vzdálili.S Vendy jsme se už nehli z místa,protože bysme se už potom nemuseli dostat tak blízko.A to jsme stáli až v takové 10. až 12. řadě.Najednou se nahrnulo tolik lidí,že ani nevím,kde se všichni vzali.
Už bylo dost netrpělivých lidí,takže začali tleskat,volat i skandovat.

KONCERT V PRAZE

19. března 2010 v 12:32

Koncert Marsů byl absolutně super,prostě zážitek na který hned tak nezapomenete,i když mi to přišlo strašně krátký a moc rychle useklý,najednou konec a nic...třeba vytleskávání nebo tak něco...nic...potom se tady o koncertě rozepíšu trošku víc a podrobněji :-)

P.S.jo a prosím jestli někdo nemáte nějaký fotky.Já jsem natáčela a fotku mám jednu,takže bych byla moc ráda.Dnes-Praha-Incheba aréna

18. března 2010 v 9:28

Tak je to tady...už dneska...18.března...den na který už tak dlouho čekáme...tak ahoj večer...před Inchebou...


Berlín-Star FM 87.9 16.3.2010

17. března 2010 v 21:02 30 Seconds To Mars
ber
ber
ber
tady se krásně dívají...všichni tři:-)
ber
Jak to sluší klukovi jednomu,když je oholenej,hned je zase o pár let mladší
ber

lístky

16. března 2010 v 19:56
Včera mi to nedalo a zašla jsem do předprodeje vstupenek,zeptat se,kolik ještě mají lístků na koncert.Po delší době jsem z té ženské dostala,že kolem 510.Což je strašný.Nevím jak je to přesně počítaný a jak to v těch prodejnách chodí,ale u toho Kudrny,když jsem si já začátkem listopadu kupovala lístky,tak říkala,že mají ještě 880 vstupenek.Dobří počtáři si spočítali,že tím pádem se prodalo kolem 370 lístků.
Doufám,že těch firem to zprostředkovává mnohem víc,protože jinak to bude pěknej trapas...
jo a taky samo musíme počítat s našimi slovenskými sousedy...:-)
Jinak se už nemůžu dočkat...bude to zážitek

Shannon leto-narozky během turné

16. března 2010 v 18:53 30STM-Ostatní
Kolikrát bude ještě ten Shann sfoukávat svíčky z dortu?

Hamburg

dus


Copenhagen

St. Petersburg

st pe