Červen 2010

Diplom for me

30. června 2010 v 16:29 Další věci
Díky všem za hlasy...aspoň na třetí místo se ten Jára dostal :)
a
a díky moc za diplom...zrovna moje milovaná fotka :)

Toto je opravdu šílený :D:D:D

30. června 2010 v 14:59 30STM-Live vystoupení
Já z toho absolutně nemůžu...chytám záchvaty smíchu...xDxDxD

Všechno možné

29. června 2010 v 20:19 Moje kecy
Strašně mě teď baví číst zážitky kluků z vystoupení atd. Opravdu zajímavé počteníčko. V tom posledním se tuším zmiňují i o ČR :) Kdybych byla malinko zběhlejší v angličtině, tak bych to sem i přeložila. Byla bych však nerada, aby z toho vznikl nějaký nesmysl. Se základní znalostí AJ a pomocí googlu se to však dá přelouskat ;)
Taky jsem se teď dozvěděla skvělou novinu...na RfP se chystají i Billy Talent...takže aspoň další věc, kvůli keré stojí za to tam jet. Jen jsou tam v dost blbou dobu, ale snad se to nějak stihne...to si nesmím nechat ujít...
Jinak dneska vcelku smutný den...loučení se základní školou...zítra vás s tím budu otravovat ještě víc a malinko se sem rozepíšu :( Kdo vás však nutí to číst že?
I když jo, vlastně mám radost i z toho dnešního loučení :D:D byla jsem vyhlášena jako nejlepší žák školy a tak jsem dostala poukaz v hodnotě 1000 Kč na nákup v Tescu :D:D:D

MTV Transmission: 30 Seconds To Mars Exclusive Blog (Week 4)

29. června 2010 v 14:19 Tour Diary
Every week, 30 Seconds To Mars will be blogging their touring adventures for MTV Transmission. Here's what the boys are up to this week!

Transmission. Here's what the boys are up to this week!
jbx35

This Week
The string of shows continue as Thirty Seconds To Mars returned to Germany for Ringlokschuppen, then traveling to Switzerland for the Open Air Festival, and stopping in the Netherlands for the TMF Awards. Yesterday, Mars played Rock A Field in Luxembourg, and will head to France this week for two nights before heading to Belgium and Italy for two additional festivals!

Don't forget: Mars will be returning to the international front for a series of shows this fall late November/early December. See what dates have been added for the UK and Germany by visiting the official Tour Page today! For more information or to purchase available Golden Ticket To Mars Packages, click here.

Use Facebook? Remember to "RSVP" for each event you plan on attending on the official Thirty Seconds To Mars Facebook Events Page by clicking here.

Mars Is Coming
Tues, June 29 - France (Toulouse, Bikini)
Weds, June 30 - France (La Cooperative de Mai)
Fri, July 2 - Werchter, Belgium (Rock Werchter Festival )
Sun, July 4 - Venice, Italy (Heineken Jammin Festival)


Návštěvnost za minulý týden

28. června 2010 v 12:41 Moje kecy
  21.6. pondělí: 51
22.6  úterý: 39
 23.6  středa: 32
  24.6. čtvrtek: 50
25.6. pátek: 56
  26.6. sobota: 40
  27.6. neděle: 47

Dohromady: 315

Díky moc lidičky :) poprvé v tomto týdnu návštěvnost přesáhla 50 lidí :)


Příběh rytíře (A Knight's Tale)

27. června 2010 v 14:59 Heath-Filmografie
Rok výroby: 2001
Země: USA
Režie: Brian Helgeland
Hrají: Heath Ledger, Rufus Sewell, Shannyn Sossamon, Paul Bettany, Laura Fraser, Mark Addy, Alan Tudyk, Daniel Rous,

Příběh se odehrává ve 14. století. Neurozený William Thatcher sní už od dětství sen o rytířském životě, rytíři se však mohou stát pouze muži šlechtického původu. William a jeho přátelé - dobrosrdečný Roland a horkokrevný Wat jsou svědky smrti svého pána, rytíře Hectora těsně před vítězstvím v turnaji. William se navzdory hrozícímu trestu rozhodne obléci brnění zemřelého rytíře a ve jménu přežití dokončit turnaj. Tím započne Williamova proměna v urozeného sira Ulricha von Lichtensteina z Gelderlandu. Cestou na první rytířský turnaj potkají podivínského spisovatele Geoffa Chaucera, který zfalšuje Williamův rodokmen a dopomůže mu tak k urozenosti. Geoff se stává členem Williamovy společnosti, k níž postupně ještě přibude Kate, mladá žena, která po smrti svého manžela převzala jeho kovářské řemeslo a dokáže Williamovi vytvořit speciální lehké, ale pevné brnění. Na turnaji potká William krásnou šlechtičnu Jocelyn, do níž se zamiluje. Proti němu však stojí nemilosrdný vévoda Adhemar, odhodlaný zničit jeho sen. Adhemar se chce oženit s Jocelyn, porazit Williama v největším ze všech turnajů a odhalit jeho tajemství.

a
a
a
a

Písně mého velice raného dětství

25. června 2010 v 10:09 Další videa
Njn Šmoulové. Takhle pitvořit písničky :D Ale vím, že Šmoulí zimu jsem milovala...chudáci Kelly Family :D

Plakát v Bravu

25. června 2010 v 8:19 30STM-Informace
V novým Bravu je plakát Jareda s jeho růžovounkým mohawkem :D Ještě snad lepší, než byl tenkrát v ruským Bravíčku. Jen teda by tam nemuselo být tolik těch hvězdiček atd. Jared je sám osobě hvězda...
A až si časák koupíte, tak si ho pořádně prolistujte, protože je tam ještě jedno malý překvápko...

30stm at Live Radio-24.6.2010

24. června 2010 v 20:09 30 Seconds To Mars
Ou, že by nový účes? Tedy spíše nová barva? Neskutečně moc se mi to líbí... :) Takový sluníčko :)
a
a
a
a
a
a
Shannon nějaký ulízlý a jen Tomo je stále přistarém...

T-music chart

24. června 2010 v 19:34 30STM-Informace
Closer To The Edge je nasazený jako novinka v T-music chart na Ocku. Hodně rychle na to, že klip je vydaný teprve nějakých 14 dní. Tak krásně o nich mluvil moderátor na Evropě 2. Dlouho se o nich vykecával. Prý že lepší cover k písničce Bad Romance, který nahráli, snad ještě neslyšel. Jen to teda malinko vypadalo, že skupina byla nic moc a teprve díky Tomovi je to opravdu ono. Njn já vím, že nikdo z nás si už skupinu bez Toma nedokáže představit...a prý charismatický Jared Leto :) Jen je to v dost blbou dobu. Mamce polezu do zelí, protože ona chce hlasovat pro Muse...ale nedá se nic dělat, Muse neMuse, Marsáčci jsou prostě the best...:) Takže hlasovat, ať na Očku vidí, že máme zájem taky o dobrý skupiny...

Stronger, Message...,Bad romance-pro srovnání

24. června 2010 v 17:29 30STM-Ostatní
Stronger: Originál Kanye West
Dřív, jsem cover v této písničce ani nepoznávala, ale teď jsem ho už slyšela tolikrát, že kdykoliv slyším originál, tak se mi vybavují pasáže od Marsů.

Jared zpívá v seriálu My So-Called Life

24. června 2010 v 14:09 Jared Leto
už v té době byl objeven jeho hudební talent :)


Hunter pro srovnání

24. června 2010 v 13:39 30STM-Ostatní
Mám tu písničku strašně ráda, ale rozhodně v podání Marsiků...já tu Bjork prostě nemůžu vystát...

Bjork
30stm