Říjen 2010

Toulky přírodou...a s foťákem

31. října 2010 v 11:29 Další věci
a
Příroda je neúprosná a nepodplatitelná. Je jí jedno, zda je lidem srozumitelný či nepochopitelný smysl jejího konání.

30 Seconds To Mars jdou do boje hned se dvěma singly

27. října 2010 v 9:29 30STM-články, recenze, rozhovory
(Pokuď klip(y) vyjdou někdy během těchto tří dnů, tak mě klepne, protože nebudu mít počítač. Jako naschvál!)
30 Seconds To Mars
Kolem americké kapely 30 Seconds To Mars bylo naposledy živo díky singlu "Closer To The Edge". Již v následujících týdnech se ale od Jareda a jeho kolegů dočkáme hned dalších dvou singlů.
Tím prvním je kolaborační skladba "Hurricane", na které je ke slyšení i rapper Kanye West. Kapela k písni pořídila v první polovině října videoklip, jehož natáčení trvalo skoro tři dny. Jako lokaci si vybrala hned deset různých míst v New Yorku, které mají dle zpěváka magické kouzlo. Jak frontman Jared Leto dále uvedl, velkou roli v klipu budou hrát opět fanoušci a on sám v něm bude létat. Ostatní členové kapely by měli v klipu naopak bojovat s podivnými ďábelskými kreaturami.
Uvedení tohoto klipu je ohlášeno na jeden z posledních říjnových dnů, ve stejnou dobu se se skladbou "Hurricane" potkáme i ve většině evropských rádií. Výjimku bude tvořit pouze Velká Británie a Francie. Tam si na svůj správný čas singl "Hurricane" ještě chvíli počká. Pro tamější trh byla vybrána z aktuální desky za další singlový nášup píseň "Search And Destroy".

MTV EMA 2010 - Promo

26. října 2010 v 15:55 30STM-Ostatní
Dneska mi to nedalo a asi tak 5 minut před tím, než jsem musela do školy, jsem zapla
MTV ROCKS...včera jsem měla dost špatný den (dneska to nebylo o nic lepší, ale odpolední vycházka městem s Dančou a Jirkem mi zlepšila náladu...), takže jsem potřebovala něco, co by mi zvedlo náladu...jela tam jedna taková pořádná pecka, takže OK...No a už jsem se natahovala, že televizi vypnu, když v tom tam na mě kouká Jared z upoutávky na EMU :-) Byl to takový okamžik, že jsem si ani pořádně nemohla být jistá, jestli to byl on, ale HO přece poznám ;-) Mamka zrovna přišla dom, tak jsem jí to hned hlásila a ona mi upoutávku během dopoledne nahrála...Jsou tam i Shann s Tomem :-) Takovou radost mi už dlouho nic neudělalo :-) Ale ještě větší radost bych měla, kdyby oni sami vystupovali na show...

Už čtrnáct dní píšu píšu tento článek a konečně jsem se dostala k tomu, sem něco vložit...

19. října 2010 v 18:25 Moje kecy
Natáčení Czechelonu nám nevyšlo. Na poslední chvíli udělali z víkendové akce, jednodenní akci a to nám s Vendy prostě nevyhovovala. Než bychom tam přijeli, už abychom zase jeli zpátky, protože představa nočního cestování po Praze (ke všemu po vlakových nádražích, kde bychom ještě mohli narazit na nějakého DUHU (zasvěcení ví, o čem mluvím xDD)) se mi moc nezamlouvala a to už vůbec nemluvím o rodičích. Vendy by se ještě ke všemu nejspíš nedostala domů, tak jsme se na to vybodli.Naštěstí se ale uskutečnil sraz v Brně (...o tom ale později...)

Hurts v Praze

14. října 2010 v 22:09 Další věci

HURTS PŘIJEDOU DO ČR 13.3 do Lucerna Music Bar.

Vstupenky v předprodejích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal za 450,- Kč + poplatky od 18.10.2010.

a
Opravdu bych tam moc chtěla být. Zaujali mě tak strašně moc a tak moc jsem si je oblíbila...
No nic-zítra budu přemlouvat maminku, abychom si na jaře udělali výlet do Prahy. Byl by to zvláštní pocit, když to bude skoro rok od koncertu TSTM.


My Chemical Romace-Na Na Na (NOVÝ klip)

14. října 2010 v 21:59 Další videa


Bravíčko

14. října 2010 v 21:29 Jared-Info
V aktuálním Bravu můžete naleznout placky ve stylu hvězd, mezi nimiž je uvedený i Jared...Opravdu ani nevím, že by měl nějakou takovou černou vestu, ve které je na obrázku, ale budiž. (Jinak Jára je hned na titulní stránce. Mohli by taky jednou být na titulce přes celou stranu...). Já se v tom v poslední době vůbec neorientuju, tak prosím za prominutí. Jsem ráda, že stačím hlasovat jako divá do MTV EMA. Bych se nedopočítala, kolik už jsem poslala hlasů. Nejen Thirty...

Time Is Running Out (Absolution, 2003)

5. října 2010 v 17:50 Muse-Official Music Video's
Opravdu jsem se těšila, až přijde řada na tenhle klip a tuhle písničku, protože musím přiznat, že je to snad jedna z mých nejoblíbenějších. Je absolutně dokonalá (ale to ostatně převážná většina jejich písniček). Tak trochu moje srdcovka. Je to totiž první klip (co já si pamatuji), který jsem od nich viděla a strašně se mi líbil. Jak klip, tak song (cca pár let xDD). Trvalo ale ještě opravdu dlouhou dobu, než jsem blíže zjistila, co jsou Muse vlastně zač a jak úžasnou tvorbu mají ...Hlavní ale je, že jsem na to přišla :-)


Fool's Garden - Lemon Tree, Alphaville - Forever Young

2. října 2010 v 10:07 Další videa
Ve čtvrtek jsme se tady ty dvě písničky pokoušeli zazpívat v hudebce :D
Mohli jsme si sami vybrat, co chceme xDD
Lemon Tree by ještě šlo, ale teda s Forever Young jsme to moc neodhadli...xDD Jen nějaké huhlání, ale u refrénu se vždycky všichni POŘÁDNĚ rozjeli...
Jinak nám to zpívá hezky :-)VH1

1. října 2010 v 17:19 30STM-Ostatní