Listopad 2010


MCR-Sing

18. listopadu 2010 v 19:03 Další videa
Dneska měl premiéru tento klip, aniž bych do včerejška věděla, že má vyjít...:D Jsem z něj nadšená, je to pokračování na NA Na Na, ale nikde na internetu ho nemůžu bohužel najít...achjo

Tak už jsem našla :-)

Alexander Veliký na ČT1

13. listopadu 2010 v 12:29 Jared-Info
Myslím, že jsem se ještě nezmiňovalao tom, že 20.11.ve 23:00 bude na ČT1 Alexander Veliký. Fakt nechápu, proč tak pozdě. Kdysi to dávali na Nově (Primě?) normálně ve 20:00.

Opravdu výborný film. Hned jsem se do něj zamilovala. A troufám si říct, že mi doslova změnil život. Jeden obyčejný snímek od Olivera Stone :-)
a


Úžasný den, ale přesto smutek...

6. listopadu 2010 v 19:09 Moje kecy
Achjo. Dneska byl tak báječný den. A o to víc mě mrzí to, že nevím, co bude zítra. Hrozné rozhodování: Na jednu stranu bych šla ráda na Československo má talent a na druhou prostě chci vidět EMAs naživo...Zrovna toto je ta chvíle, kdy mi moje neskutečná láska k 30 Seconds To Mars překáží :-( Je hrozné, že to takhle říkám, ale prostě je to tak. Ať se rozhodnu jakkoli, budu si to vyčítat. Když půjdu na ČSMT budu si připadat jako ZRÁDCE! I takové pocity ve mě TSTM dokáží vyvolat...Achjo :-( Je mi z toho dobreku. A tak pěkný den to byl.
Ještě jedna věc mě však mrzí...Jedna osůbka, kterou mám teď ráda, pochopila špatně jednu věc a doslova řekla, že ji to naštvalo...Prostě to je tak, když člověk něco nedokáže vyjádřit přesně :(A to mě prostě mrzí, protože je to právě kvůli tomuto blogu...A to je jeden z těch důvodů, proč by kamarádi neměli o mém blogu vědět. A to tu nikoho nepomlouvám...Doufám, že ji toto taky nenaštve...(Hlavně se prosim prosim nenaštvi). Prostě promiiiiň za všechno... A dopředu se omlouvám za to, jestli se rozhodnu jinak, než bys chtěla :(
DOPRČIC!

Hurricane Photo

4. listopadu 2010 v 19:45 30 Seconds To Mars
Opravdu nevím, jestli se víc těším, nebo mám obavy z toho, jaké to bude...Ale já jim věřím :-) Hlavně aby už to bylo...
a


Vše o zpravodajství z červeného koberce na MTV EMA 2010!

3. listopadu 2010 v 20:59 30STM-články, recenze, rozhovory
Je radost teď před EMAs sledovat české MTV...Tolik věcí kolem toho a všude nějak dominují TSTM :-) Hlavně hodinový speciál, kde jsou nominace za nejlepší rock atd., který celý uvádí Jared :-) Teď ještě tato zpráva...Už se nemůžu dočkat neděle...

Nebudete chtít zmeškat naší live show z červeného koberce v rámci MTV EMA 2010 a tady jsou důvody proč: MTV Vjové Tim Kash a Lice Levine vám naživo umožní exkluzivní přístup k nejvíce sexy vystupujícím, uvaděčům i nominovaným. Navíc mnohonásobní nominovaní Thirty Seconds to Mars to rozjedou na pódiu s exhluzivním Red Carpet Show vystoupením, které budeme naživo přenášet z nedalekého madridského prostranství Puerta de Alcalá.

Tento rok budou mít diváci EMA jedinečnou šanci spojit se se svými oblíbenými hvězdami skrze Tweet and Greet, tím že se jich zeptají online ještě během příprav na show. Nejlepší otázky vybereme a položíme je přímo hvězdám na červeném koberci. Pro jednoho šťastného fandu to taky může znamenat osobní rozhovor s hvězdou. Tim Kash zavolá jednomu vybranému fanouškovi přímo z červeného koberce a on se pak bude moci ptát svého oblíbeného umělce přímo v živém přenosu.

Letošní show z červeného koberce slibuje být nepředvídatelnou, bláznivou a akcí nabitou televizní hodinou a tím nejlepším způsobem, jak přenést fanoušky přímo doprostřed dění. Rozhodně nalaďte náš ŽIVÝ přenos z EMAs v neděli 7. listopadu od 20 hodin na MTV!


MTV EMA 2010: 30 Seconds To Mars To Perform Live!

3. listopadu 2010 v 20:51 30STM-články, recenze, rozhovory

Echelon, get ready--30 Seconds To Mars will be performing at the 2010 MTV EMA! The "Closer To The Edge" superpower, led by frontman Jared Leto, will be hitting the stage to perform a song from their latest album, This Is War.

30 Seconds to Mars is not new to awards shows. They're three-time MTV EMA winners, they've racked up an MTV Video Music Awards, an MTV Latin and Asia Award, a Fuse Award and three Kerrang! Awards. This year, 30 Seconds To Mars earned three MTV EMA nominations for Best Rock, Best Video and Best World Stage Performance. Can they bring that total up to six EMA statues?