Červenec 2011

Rock&Pop

14. července 2011 v 13:19 30STM-Informace
Mamka se právě vrátila z obchodu a udělala mi neskutečnou radost...Donesla Rock&Pop a tam na titulní stránce 30 Seconds To Mars :-) Je tam rozhovor se Shannem, nic moc novýho se člověk nedozví, ale to se není čemu divit. Co bysme se taky pořád mohli dozvídat že? (I když nejčastější otázka ohledně žaloby o 30 miliónů dolarů...už trošku blbý). Radost velká! :-)


Rock for People 2011

9. července 2011 v 17:11 Koncerty a festivaly
Rock for People. No kvůli komu jsem tam tak mohla jet? Jistě že kvůli My Chemical Romance, jinak by mě nic nepřesvědčilo tam jet.

SOBOTA - večírek pro nedočkavé (2.7.2011)
Jely jsme už v sobotu, skoro v poledne, vlakem z Brna (já, moje mamka a Vendys), i když ten den nic moc zajímavýho na programu festivalu nebylo. Ale říkala jsem si, že to bude pohodlnější i se stavěním stanu a tak. Měla jsem dost strach z počasí, protože představa deště, větru, rozbahňané země a do toho stavění stanu byla dost nevábná.
Už na nádraží jsme potkaly nějaký holky z Czehelonu (Hanku a Soňu, které znám z brněnskýho srazu a Lili, kterou jsem z dřívějška neznala). A taky Barču z Litiny :D Že tam všechny takhle potkám, bych nečekala. S níkým jsem se však nebavila narozdíl od Vendy, která se hned připojila k holkám.
V kupéčku jsme seděli se strojvedoucím vlaků :D zvláštní fajný týpek :D
Když jsme dojely až na místo, nezbývalo nám nic jinýho než se zařadit do hoooooodně dlouhé fronty lidí, kteří s báglama čekali na to, až se dostanou do stanového městečka. To loni nebylo! A to to bylo přibližně ve stejnou hodinu! Nějaký 2 a půl hodiny strávený čekáním. Minulý rok jsme naopak 2 hodiny stály ve frontě do areálu, což letos naštěstí bylo v pohodě a nechaly jsme se "označkovat" už během čekání na camp.
Naštěstí nepršelo a postavily jsme stan nám i Vendy. Za to si musíme zapsat pochvalu, protože oba stany přežily silný vítr a déšť bez větší újmy a i sbalit je, což bývá snad ještě horší než postavení, se povedlo. Jen jsme byly málem vyplaveny, protože jsme byly těsně vedle cesty a všichni se vyhýbaly kalužím a o stan se nám otírali, takže jako od prasat. :D