Únor 2012

Návrat do minulosti

20. února 2012 v 17:46 Moje kecy
Dnes jsem měla děsně, ale děsně blbou náladu... A musela to být opravdu děsně blbá nálada, protože první, co jsem udělala, když jsem přišla ze školy domů, bylo to, že jsem si pustila CD ABL. Už strašně dlouho jsem to cédéčko neslyšela a hlavně jsem neměla takovou chuť ho slyšet, jako dnes. Bylo to, jako by se čas vrátil o řadu měsíců nazpět... A řeknu vám, že mi to vůbec nevadí, cítím se najednou úplně skvěle. Jak mi ty časy chybí... Ale to není všechno, co chci napsat, když už jsem se po 200 letech rozhodla něco napsat :D Kdybych u toto poslouchání nedopisovala matiku, asi bych brečela (normálně něco takovýho, že bych poslouchala TSTM a u toho něco dělala nedělám, ale dneska jsem musela...). Pak jsem si šla udělat zmrzlinu v kornoutu (víte, jakou má výhodu domácí zmrzlina v kornoutu? Že si tem kornout můžete zmrzlinou nacpat úplně plnej :D) a tak tak sedím a lížu a hraje zrovna A Moderm Myth... na chvíli jsem se zahleděla na jedno místo na zdi nad mražákem a když byla písnička přibližně v 1:35, tak se od okna protějšího baráku odrazily paprsky slunce a svítily přímo na to místo, kam jsem se dívala...trvalo to jen pár vteřin, do té chvíle než se začalo zpívat "goodbye", pak slunce začalo pomalu zalízat, až zmizelo úplně. To bylo tak strašně zvláštní (řekla bych až mystický :D) a tak dokonale to podtrhovalo tu písničku... Úžasný.
Teď mi ABL jede znovu a já jen tak sedím a u Was It A Dream si úplně vybavuju chvíli, jak jsme jeli v bouřce z Řecka a uprostřed pole nám vypnul motor - to byla úžasná atmosféra. Pak The Fantasy - jako bych se octla v pražské inchebě. V souvislosti s tím sluncem se mi vybavuje Rock Am Ring, jak je tam ten úžasný západ slunce, tuším při The Kill... Dokonale si vybavuju léta, nějakej koncert... jak už se těším na teplo, když už bych letos na žádnej fesťák nejela, bude aspoň Majáles. Snad bude hezky. Jak se na to všechno těším.

Mám teď úžasnou náladu, jako bych byla v minulosti. Aspoň na pár minut, možná i hodin se ten pocit vrátil. Chtěla bych poslouchat TSTM, dívat se na videa, prohlížet fotky, psát si s Vendy, vrhnout se na psaní blogu!... místo toho se musím vrhnout na chemii. Ale ještě ne, ještě chvíli, jsem u From Yesterday, nechám tu desku v klidu dohrát než se vrátím do přítomnosti, tak vzácnný okamžik si musím vychutnat na plno co nejdýl :-) Mám pocit, že miluju celej svět, co se mnou ta jejich hudba dokáže udělat... Neskutečný.